جستجو
banner

سی رین (Crain)

محصولات برند CRain (به فارسی سی رین) یکی از تولیدات نسبتا جدید شرکت نام آشنای دکتر عبیدی می باشد که در حال حاضر در زمینه خط تولید انواع شامپوهای مراقبت از مو، فعالیت می کند.

شرکت دکتر عبیدی را می توان یکی از با تجربه ترین شرکت های تولید دارویی در کشور دانست که از سال 1325 فعالیت خود را آغاز نموده و این فعالیت همچنان ادامه دارد.

تولیدات شرکت دکتر عبیدی تا این لحظه، فقط محدود به محصولات دارویی و سلامتی نبوده و محصولات بهداشتی، آرایشی، پاک کننده ها و ضد عفونی کننده ها را نیز شامل می شود.

محصولات برند CRain شامل انواع شامپو سر و شامپو بدن می باشد که با بالاترین کیفیت و بهترین مواد اولیه با دانش کاملا بومی تهیه شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

شرکت دکتر عبیدی در سال ۱۳۲۵ فعالیت خود را به عنوان اولین واحد تولید دارو در کشور با تولید قرص‌های دارویی آغاز نمود و بعد از مدتی شروع به تولید محصولات آرایشی بهداشتی کرد. بنیانگذار این شرکت، دکتر غلامعلی عبیدی می‌باشد که در خرداد سال ۱۲۹۹ شمسی‌ پای به جهان گذاشت. ایشان در سال ۱۳۱۷ وارد دانشکده طبّ و داروسازی دانشگاه تهران شده و با اخذ درجه دکتری در رشته داروسازی فارغ‌التحصیل شدند. اولین پروانه دارویی توسط وزارت بهداری به دکتر عبیدی اعطا گردید و در دوران فعالیتش خدمات ارزنده و شایانی را انجام دادند. وی در سال ۱۳۸۳ در اوج افتخار ملی‌ و با عنوان پدر صنعت داروسازی ایران چشم از جهان فرو بست.

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس

شامپو بدن اسپرت آقایان سی رین

6260089414103
C Rain Sport Body Wash For Men All Skin Types
ناموجود

شامپو بدن بانوان سی رین

6260089414042
CRain Women Body Wash Shampoo
ناموجود
banner
فیلترها
Sort
display