جستجو

قرص لاغری

قرص های لاغری

امروزه بیشتره افرادی با اضافه وزن رو به رو هستند و بسیار آنها را ناراحت کرده است و از همین رو روزانه افراد زیادی به متخصصان تغذیه و یا کلینیک چاقی ها مراجعه می کنند. یکی از مهم ترین دلایل چاقی، پرخوری است. اگر قصد دارید وزن خود را کاهش دهید باید از داروهای کاهش اشتها استفاده نماید و در ادامه باید میزان کالری دریافتی روزانه خود را کاهش دهید. حتما توجه داشته باشید که معنای کاهش میزان کالری، کم خوردن کردن نیست.

قرص های لاغغری

شما با کاهش کالری می توانید کاهش وزن پیدا کنید. گاها اتفاق افتاده بعضی از رژیم ها سبب افزایش اشتها شده و به فرد احساس گرسنگی دست می دهد. لازم است بگوییم شما با استفاده از غذاهای فیبردار می توانید اشتهای خود را کنترل کنید. هم چنین با استفاده از داروهای کاهش اشتها این امکان برای افراد چاق فراهم شده با مصرف مرتب از آن اشتهای خود را کاهش بدهند.

آنچه باید درباره داروهای کاهش اشتها بدانید

داروهای کاهش اشتها به چند دسته تقسیم بندی میشود و در زیر به طور کامل ذکر داده شده است.

 • شربت کاهش اشتها
 • نوشیدنی کاهش اشتها

لازم است بگوییم بعضی از داروهای کاهش اشتها سبب بهبود در دستگاه گوارش می شود و در نتیجه به کاهش وزن کمک خواهد کرد.

خریداری بهترین قرص های کاهش اشتها

حتما شما در سایت ها و رسانه های خبری تبلیغات زیادی را مشاهده کرده اید. اما در این مقاله شما را به طور کامل با داروهای کاهش اشتها آشنا خواهیم کرد. معمولا داروهای کاهش اشتها به صورت قرص، کپسول و پودر به فروش می رسند. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در هنگام خرید داروهای کاهش اشتها مد نظر داشته باشید خرید آن از مراکز معتبر است و باید حتما پروانه بهداشتی داشته باشد.

بسیاری افراد بر این باورند با داروهای کاهش اشتها قوی می توانند در یک مدت زمان کوتاه وزن خود را به ایده آل برساند که باید گفت این باور کاملا اشتباه است زیرا ممکن است به شما آسیب جدی وارد شود با استفاده از مکمل های کاهش اشتها می توانید به راحتی لاغر شوید با مصرف این مکمل ویتامین های مورد نیاز و افزایش سوخت و ساز بدن به خوبی انجام می شود با توجه به وزن فرد این مکمل باید 3 دوره یا بیشتر هم مصرف گردد. به شما توصیه می کنیم برای کاهش وزن حتما با یک پزشک متخصص تغذیه مشورت کنید و در زیر به نمونه های قرص های کاهش اشتها اشاره شده است.

کپسول فم مد برای کنترل وزن

کپسول گارسینوفیت بهتا مخصوص لاغری

قرص گیاهی برای کاهش وزن

بعضی افراد به دلیل اینکه داروهای کاهش اشتها شیمیایی هستند به سراغ قرص گیاهی برای لاغری میروند زیرا دارو های گیاهی عوارض جانبی کم تری دارند. البته باید بگوییم قرص های گیاهی برای همه افراد باعث کاهش وزن نخواهد شد. یکی از نکته های قابل توجه آن است که سرعت اثر بخشی داروهای شیمیایی را نسبت به گیاهی زودتر خواهید دید بعضی افراد هم میتوانید با یک رژیم غذایی مناسب، کاهش وزن خوبی داشته باشند و می توانید در رژیم خود از سیاه دانه، فلفل سیاه، پونه گیاهی و سیر استفاده نمایند. هم چنین ما در این قسمت چند قرص گیاهی مانسب را ذکر کرده ایم. قرص اسلیم کوئیک - اسیلم مکس

قرص گیاهی برای کاهش وزن

 قرص های مخصوص برای چربی سوزی شکم و پهلو

یکی دیگر از عامل هایی که باعث افزایش وزن می شود، تجمع چربی هایی در بیشتر قسمت شکم و پهلو است که نمی تواند فقط با مصرف داروهای کاهش اشتها آن را کنترل کرد. برای چربی سوزی شکم و پهلو اولین گام ورزش کردن است با ورزش کردن و یک  رژیم غذایی مناسب می توانید  سرعت اثر بخشیدن سوخت و ساز بدن را افزایش دهید

استفاده از پودرهای کاهش اشتها

بعضی از پزشکان برای کاهش وزن، پودرهایی را تجویز می کنند. معمولا پودر دارای فیبر هستند و با استفاده از آن مکمل ها می توانید کاهش وزن خوبی را داشته باشید. یکی از مهم ترین دلیلی که از این پودر مکملی استفاده می شود آن است که فیبر های غذایی موجود در این محصولات با جذب آب، بیشتر حجم معده را پر می کند و فرد زودتر احساس سیری می کند. همه پودرهایی که صرفا برای کاهش لاغری تولید می شوند دارای ویتامین و مواد معدنی هستند و با استفاده از آن علاوه بر آن، باعث تامین شدن ویتامین های بدن می شود هم چنین از پودرها افراد دیابتی هم می توانند استفاده کنند.

استفاده از پودرهای کاهش اشتها

کم کردن اشتها با استفاده از رعایت کردن موارد زیر

شما با استفاده از روش های مختلفی می توانید اشتها خود را کم کنید و این راهکار ها در زیر به طور کامل قید شده است.

 • استفاده کافی از پروتئین ها
 • مصرف غذاهای سرشار از فیبر
 • مصرف آب زیاد
 • استفاده از شکلات تلخ
 • خواب کافی
نتیجه گیری

در پاسخ برای داروهای کاهش اشتها لازم به ذکر است در مرحله اول باید یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و با استفاده از داروهای کاهش اشتها وزن خود را کاهش دهید. بهتر است برای چربی سوزی شکم و پهلوها روزانه نیم ساعت از وقت خود را به ورزش کردن بپردازیم تا با این روش بتوانیم سوخت و ساز بدن خود را بالا برده و چربی ها کم شود.

سوالات متداول
 1. چگونه می توانیم وزن خود را کاهش دهیم؟
  با داشتن یک رژیم غذایی مناسب و مصرف داروهای کاهش اشتها می توانیم وزن خود را به ایده آل برسانیم.
 2. با مصرف چه مواد غذایی می توانیم اشتها خود را کاهش دهیم؟
  با مصرف غذایی از جمله مصرف زیاد پروتئین ها، نوشیدن آب کافی و استفاده از غذا های سرشار فیبر می توانیم اشتهای خود را کم کنیم.
 3. بهتر است برای کاهش وزن از داروهای کاهش اشتها شیمیایی استفاده کنیم یا گیاهی؟
  در ابتدا باید بگوییم سرعت اثر بخشی داروهای کاهش اشتها شیمیایی بیشتر از دارو های گیاهی می باشد و عوارض دارو های کم تر از دارو های شیمیایی می باشد
نظر خود را وارد نمایید.
فیلترها
Sort
display